The Avengers 2- Age of Ultron full hd izle

794

The Avengers – Age of Ultron full hd izle; İlk filmin başarısının ardından ikinci film için kolları sıvayan Avengers yenilmezler ekibi bu filme bütün kahramanları dahil ediyor; bu kez Thor, Iron Man, Kaptan Amerika ve Hulk’ın yanısıra Hawkeye, Nick Fury ve Black Widow da maceraya katılıp sürprizini koruyan beklenmeyen düşmanlara karşı savaşıyor.

Bu kez hiç olmadığı kadar aksiyonlu bir macerayı vadeden film, her bir kahramanın kişisel yaşamına ve aralarındaki ilişkilere vurgu yapmayı hedefliyor.

Yönetmen koltuğunda tekrar Joss Whedon bulunurken, başrollere Jeremy Renner, Scarlett Johansson ve Samuel L. Jackson gibi üç yeni isim katılıyor.

Oyuncular;

Ayrıca film detaylarıda yavaş yavaş belli olmaya başladı:

Marvel evrenin en ürkütücü düşmanı Ultron ile karşılaşacağımız yeni filmi Avengers: Age of Ultron’un çekimleri başlıyor.

Age of Ultron
Yenilmezler (The Avengers)’in devam filmi ve Marvel evreninin yeni beyazperde uyarlaması olarak büyük bir merakla beklediğimiz The Avengers: Age of Ultron’un çekimleri başlamak üzere. İlk çekimlerin yarın start alacağı Güney Afrika’da ise büyük bir heyecan var. Bölgede yaşayan bazı Marvel hayranlarından gelen haberlere göre birden fazla sokak çekim için kullanıma kapatılmış.

Johannesburg’ta yapılacak ilk çekimlerde yönetmen Joss Whedon yer alacak ancak gelen dedikodulara göre filmin başrol oyuncuları çekimlerde bulunmayacak.

Ultron
Filmin ilk 10 dakikasına ait çekimlerin yapılacağı bölge, Avengers serisinin fanatikleri tarafından iyi bilinen Black Panther karakterinin de projede sürpriz bir isim olarak ortaya çıkabileceği ihtimalini doğuruyor. Öte yandan filmin genel olarak yeni kötüler ve daha önemlisi Quicksilver ve Scarlet Witch gibi önemli karakterlere de yer vereceği biliniyor. Son olarak gelen bir bilgi ise, Alman aktör Thomas Kretschmann’ın serinin kötülerinden biri olan Baron Wolfgang von Strucker olarak karşımıza çıkacağı yönünde.

Avengers: Age of Ultron filmi 1 Mayıs 2015 tarihinde vizyonda olacak.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK